Share Week 2014

share week
Piękny zwyczaj dzielenia się udziela się od czasu do czasu blogerom. Andrzej Tucholski kolejny raz powiedział START.

Moja lista polecanych blogów zawiera autorów przez wielu znanych. Czytam o wiele więcej niż te wymienione. Ale niestety nie mogę walnąć listy długiej jak rolka papieru toaletowego Foxy.


Kominek IN/Kominek ES – Tomka blogów polecać nie trzeba, bo kto ma go czytać, ten czyta, kto ma hejtować, hejtuje. Ja wciąż znajduję tam sporo dla siebie. I rozrywki, i wiedzy.


Tattwa – Magda to – jak wiadomo – uosobienie jakości. Pisze z właściwą jej finezją o kulturze i otaczającej ją/nas rzeczywistości.


Matka jest tylko jedna – Asia pisze bloga o życiu i macierzyństwie na zadupiu. A że pisze z werwą i jajem, więc lubię.


Chicka Mała – Twierdzi, że jej podkradam tematy. Problem Basi polega na tym, że tematy, które ja podejmuję, u niej za długo leżakują, a ona za dużo pisze o seksie.


LooQUASH – Łukasz to taka męska przekupa, więc czuję się u niego na blogu jak u siebie w domu. Tylko na kanapie poleżeć się tam u niego nie da.


Archiwum Chaosu – Kamila ma niewyparzone palce i jest tak zbuntowana, że wkrótce zbojkotuje samą siebie. Do tego czasu można czytać.


Martekerka – Marta przystępnie pisze o marketingu i innych takich. Człowiek czyta i jest zaskoczony, że to takie ciekawe. Dużo pożytecznej wiedzy.


Potwory Wózkowe – Paulina jest młodą, mądrą mamą, która pisze nie tylko o macierzyństwie. Niech się rozwija póki może, bo dzieci ponoć oskubują z szarych komórek i przy drugim to już kaplica (popatrzcie na mnie).


Jeśli macie ochotę stworzyć własne listy z okazji Share Week, u Andrzeja znajdziecie szczegóły.
elzbieta-haque
Photo credit: bass_nroll / Foter / CC BY-NC-ND

Written by Elżbieta Haque

Elżbieta Haque

Elżbieta Haque – kobieta diabłem podszyta, sarkastyczna jędza o czarnym sercu. To wersja oficjalna. Nieoficjalnie ryczy na komediach romantycznych. W obydwu wersjach pasjonatka życiowych absurdów. Żyje, kocha, wychowuje, pisze, słucha, obserwuje. Ateistka i feministka. Buntowniczka, zwolenniczka krytycznego myślenia, pasjonatka dyskusji.